Witaj w świecie przyjaznej medycyny 🙂

Zyskaj komfort bezpłatnych wizyt domowych oraz wygodę konsultacji medycznych online!

Zamiast stać w kolejkach w przychodniach stacjonarnych i narażać się na kontakt z osobami chorymi, zamów bezpłatnie lekarza bezpośrednio do akademika i ciesz się niespotykaną nigdzie dotąd wygodą 🙂

Aby umówić wizytę lekarską lub skonsultować się w sprawach medycznych, napisz na Facebook’u
do @JanMedsengerowski

Skorzystaj z naszej wyjątkowo studenckiej oferty 🙂 Zmień swoją starą przychodnię na medsenger.pl!
Zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę lekarską i pielęgniarską w warunkach maksymalnego komfortu… w miejscu najbardziej przyjaznym dla Ciebie… w Twoim pokoju

Podczas wizyty domowej, lekarz Cię zbada tak samo jak w przychodni stacjonarnej i w razie konieczności wystawi niezbędne zaświadczenie na uczelnię/ do pracy, receptę oraz skierowanie na badania laboratoryjne, obrazowe oraz do specjalisty – oczywiście wszystko to bez żadnych opłat!

Dodatkowo, również bezpłatnie, otrzymasz konsultacje medyczne online! Dzięki temu rozwiązaniu porozmawiasz ze swoim lekarzem, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywasz i omówisz wszelkie kwestie medyczne, związane z Twoim zdrowiem!

Po wykonanych badaniach laboratoryjnych, nie musisz iść kolejny raz do przychodni w celu omówienia wyników! Nasz lekarz omówi je z Tobą w trakcie wideowizyty, czy czatu! Dotyczy to wszystkich wyników badań, które otrzymujemy w formie elektronicznej!

Najbardziej studencka przychodnia – sprawdź nas! To nic nie kosztuje!
Zamawiaj konsultacje online i umawiaj wizyty lekarza bezpośrednio z naszej strony: www.medsenger.pl lub dzwoń do nas – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Medsenger

Świat przyjaznej medycyny

570-570-533

Jan Medsengerowski

kontakt@medsenger.pl