Współpraca

Uzyskaj finansowanie dla swojej drużyny lub koła naukowego

Szukasz finansowania na sprzęt sportowy dla swojej drużyny? A może Twoje koło potrzebuje środków na swoją działalność naukową? Świetnie trafiłeś!

Dzięki współpracy z nami, masz realną szansę pozyskania środków na swoje działania. Sprawdź sam, jakie to łatwe!

Zyskaj finansowanie dla swojej ekipy

We współpracy z naszymi partnerami, opieramy się na zasadzie osiągnięcia obopólnej korzyści. Każda ze stron powinna wynieść z tych działań konkretną wartość dodaną. Nie muszą to być zawsze korzyści materialne, czy finansowe – zdobycie np. konkretnej wiedzy, czy doświadczenia jest naszym zdaniem równie ważne!

Jak może wyglądać nasza współpraca?

POLECASZ MEDSENGERA – OTRZYMUJESZ FINANSOWANIE!

Na początek zaczniemy od wzajemnej promocji naszych projektów w internecie oraz na uczelni – jednym słowem wśród znajomych! Reklama zawsze była bardzo ważna, a w dzisiejszym Świecie, dzięki mediom społecznościowym możemy bez wysiłku, a jednocześnie skutecznie, zaangażować do działań marketingowych szerokie grono znajomych.

Jednorazowe wsparcie

To bardzo proste i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu Twój zespół może otrzymać środki finansowe na Waszą działalność! Wystarczy, że członkowie Twojego zespołu zaproszą swoich znajomych do polubienia naszego fanpage’a oraz, że zostaniemy partnerem wydarzenia, które aktualnie organizujecie.

Wartość wsparcia oraz szczegółowe zasady współpracy ustalimy podczas spotkania. Zainteresowany?

Dzwoń lub pisz – Łukasz 570-570-533.

Cykliczne finansowanie

Ta forma współpracy wymaga nieco większego zaangażowania obu stron, ale dzięki temu wartość wsparcia jest zdecydowanie wyższa! Przewagą tego rozwiązania, jest uzyskanie stałego, comiesięcznego finansowania dla Twojego zespołu.

Pamiętaj, że Medsenger to w pełni bezpłatna i najbardziej przyjazna studentowi forma kontaktu z lekarzem! Czy może być coś lepszego niż bezpłatna usługa lekarska z dostawą do domu?

W ramach współpracy, otrzymacie od nas pełne wsparcie merytoryczne oraz logistyczne! Jeżeli potrzebujesz koszulek dla swojej drużyny, albo organizujesz konferencję i potrzebne Ci są na to środki, nie zastanawiaj się, tylko pisz lub dzwoń! Chętnie omówimy szczegóły współpracy!

Zyskaj wsparcie finansowe dla swojej inicjatywy!

Rozpocznij współprace z nowoczesną przychodnią online – Medsenger. Zdobądź solidnego partnera i bezpłatne wsparcie medyczne przez internet.

Zaufali nam